KoronoMada, ateities spėjimas ir 2020 m archetipai. IV dalis. Išlaisvintojos archetipas.


IV dalis. Išlaisvintojos archetipas


Ir paskutinis K. Dryžos 2020 m. archetipas – Išlaisvintoja.

„Laisvė. Viltis. Drąsa. Atėjo laikas paklausti, kodėl esame įkaitai? Kas neleidžia mums sužadinti ir išnaudoti savo potencialo? Ar galime išsivaduoti iš baimės pančių? Koks vidinis ir išorinis maištas būtinas šią tamsią valandą? Ar galime įkūnyti tiesos, grožio ir teisingumo idealus? Išvaduotojas šaukia mus išsilaisvinti ir išlaisvinti kitus nuo visų formų priespaudos“, – sako K. Dryža.

Tai tikras himnas maištui, sukilimui, galų gale laukinei revoliucijai.

Stiliaus kortos

Natali Radkevice stiliaus kortose Išlaisvintoja aprašyta kaip labai aktyvi moteris, visiškai pasinėrusi į savo misiją ir nuolatos pasiruošusi rizikuoti. Feminizuotas elegantiškumas drąsiai naudojant vyriškos mados detales – jos vizitinė kortelė. Kaip ir visi išvaduotojai, ji gali turėti labai ryškią šešėlinę pusę, nes sutraukusi svetimus pančius gali pati tapti tironiška, gali įsivyrauti narcisizmas, savęs išaukštinimas, garbėtroškiškumas ir pagyrūniškumas.

Jos šviesioji pusė įkūnija begalinį pasitikėjimą savimi, meilę gyvenimui ir jo džiaugsmams – turtui, valdžiai, didybei. Turi organizatorės talentą, siekia vadovauti, vesti. Išlaisvina save ir kitas nuo pasenusių įsitikinimų. Pasižymi energija ir stipria motyvacija. Gana dažnai tai moteris, kuri pasiekė tikslą tinkamai susiklosčius aplinkybėms, taip pat savo protu ir ryžtingumu. 

Pagal Taro kortas, tai išlaisvinimo stadija, kai griūna sienos, bokštai, taisyklės, nusistovėjusi tvarka, turtingas tampa vargšu ir vargšas gali tapti turtingas, t. y. atsiveria visiškai naujos galimybės.

Galite, žinoma, neklausyti mūsų patarimų, bet tada gali tekti išmokti priimti skausmą ir neigiamą patirtį, sunaikinti senąjį supratimą apie save ir pasaulį. Jūs nieko nebevaldysite ir nekontroliuosite vien todėl, kad nebeliks kuo ir ką kontroliuoti, ego bus pažeistas ir suskaidytas į dalis. Tačiau visi pasaulyje nori išganymo ir apsivalymo. Ši audra sukelia katarsį, nušluoja iliuzijas, sunaikina formalumus, grąžindama mūsų sielos esmę į jos nuogą, pirmapradę būseną, tvirtina Taro magija.

Aprangoje šis archetipas pasireiškia savo pabrėžta nepriklausomybe, individualumu ir elegantiškumu.

“Kuo prastesni merginos reikalai, tuo geriau ji turi atrodyti”, tvirtino Coco Chanel, moterų išsivadavimo ikona iš vyriškos stiliaus ir socialinės diktatūros.

Derinti pabrėžtą elegantiškumą su vyriškomis detalėmis, tokiomis kaip švarkas nuo “vyro pečių”, boyfrend’ai ir kaklaraištis, yra stilinga.

Paprastumas + Patogumas = Elegantiškumas


“Kad būti nepakeičiamai, reikia būti nepanašiai į kitas”. “Nesvarbu ką pagalvos kiti”, tai išsivadavusios moters kredo.

Išvaduotoja aktyvi ir dinamiška, jos niekas nekausto, nevaržo, taip pat ir rūbai.

Mados atstovai

Ieškodamos įkvėpimo peržiūrėkite Chanel kolekcijas, kurios iki šiol kuriamos galvojant apie laisvę padovanotą moterims pačios Coco Chanel.

Patarimai

Pakelkite galvą, pasipuoškite, pasidažykite ryškiu lūpdažiu – tai jūsų ir tik jūsų metas. Pats laikas žengti žingsnius, apie kuriuos seniai svajojote.
Krizė leido suprasti, ar jus tenkina esamas sutuoktinis, ar tenkina darbovietė, galų gale ar tenkina šalis. Jūs subrendusi, pasiruošusi ir LAISVA.

Patariame perskaityti knygas Joanne Harris knyga „Šokoladas“, Elizabeth Gilbert „Valgyk. Melskis. Mylėk.”, Mia Kankimäki „Moterys, apie kurias galvoju naktimis”.

Muzikos mago MIchailo Kaziniko patarimas klausyti V.Horowitz
https://www.youtube.com/watch?v=7ClDFmFmr0k

S. Richterį: https://www.youtube.com/watch?v=gONhZu5ad4s

А. Skriabiną: https://www.youtube.com/watch?v=HAnVrdQ3qFk

“Muzika, tai didžioji sutartis su Kūrėju”

©Autorė stilistė-psichologė Natali Radkevičė ir Darius Radkevičius
Nuotraukos iš interneto ir “Style cards by Natali Radkevice”

Pasidalinkite: