CoronoMada, ateities spėjimas ir 2020 m. archetipai. II dalis.

Gyduolės archetipas

Antrasis 2020 m. archetipas, kurį prezentavo Kristina Dryža yra Gyduolė. 

Šių dienų pandemijos fone, gyduolės pasireiškia pačiais įvairiausiais būdais. Jos siūlo nemokamą pagalbą, kuria “jėgos ratus”, groja gydančią sielą muziką, kaip kad Alicija Eiliakas, kviečia grupinei meditacijai ir teikia tikrą psichologinę pagalbą toms, kam to reikia. Jos nepasiduoda nevilčiai, neteršia eterio baimėmis ir panika, jos savo dvasios stiprybe palaiko ir drąsina kitas.

Visur kur yra bėdos ir ligos atsiranda gydančioji galia.

Tikrą gyduolę moterį galima pajusti net iš jos aprangos, jos asmeninio stiliaus.

Stiliaus kortos  

Stiliaus kortose “Style Cards by Natali Radkevice” rašoma, kad gyduolės aprangoje vyrauja stiliaus natūralumas ir etnicizmas, mantijos, galvos apdangalai ir stambūs papuošalai. Minimalus makiažas, natūralūs plaukai. 

Gyduolės galia – harmoningos sąmonės ir pasąmonės sąveikos rezultatas, o gyvenimiška jėga, drąsa ir aistringumas yra šios pusiausvyros išraiška. Aistra pasireiškia noru kitiems padėti atstatant jų kūną, protą ir dvasią. Sugebėjimas skausmą paversti išgijimu. Jos tikslas – ne išmokyti slėpti savo instinktus, o dažnai ir archajines baugias jėgas po geradarystės kauke, o išmokyti tas jėgas sutramdyti meile, minkštumu ir atkaklumu.

Tik pažiūrėkite į Giedre Pukienę ar Anna Bochan ir jūs suprasite, kodėl jos tokios populiarios sielos žaizdų turinčių moterų tarpe.

Gyduolės buvo populiarios visais laikais, bet mada atsirado visai neseniai.

Mados atstovai

Dvi jaunos moterys dizainerės iš Pietų Afrikos Olivia Kennaway ir Alice Heusser sukūrė brendą Lalesso, kuris gali pasitarnauti ieškant kūrybinio įkvėpimo.   

Tačiau, mano nuomone, pati įžymiausia “gyduolių” mados atstovė yra dizainerė iš Dior mados namų Maria Grazia Chiuri

“Svarbiausia jaustis laimingai, ir tada bus laiminga ir tavo šeima”, – tvirtina Maria.

Ji tiki ženklais, tuo kad ženklai supa mus, juos reikia išmokti skaityti, nes labai dažnai jie slepiasi po kasdienių daiktų ar įvykių kauke.

Maria tvirtina, kad “nauja karta iškėlė svarbius klausimus apie lytį, rasę, gamtosaugą ir kultūras, kurias mes turime atspindėti madoje.   

Atsiskyrėlė ir Gyduolė, du archetipai padedantys atkurti pusiausvyrą šių dienų krizėje. Iššūkis yra tame, kad sąmoningumas yra raktas.

Patarimai

Įgykite drąsos ir tapkite gyduole, susiraskite savo skaras, skareles ir talismanus, apvyniokite turbaną ant galvos, užsidėkite amuletą, malas ar rožančius – viską, ką anksčiau įsigyjote Indijoje, Maroke ar kitur, o gal gavote kaip dovaną. Kaip, kad nuotraukoje demonstruoja Lina Danienė.

  Uždegite smilkalus, žvakes ir susijunkite su savo vidine gyduole… 

Patariu paskaityti Colin Tipping knygą  “Radikalus atleidimas”, Finn “Laba diena, pones Dieve, tai aš Ana” anglų ar rusų kalbomis.

Didžiojo muzikos alchemiko Michailo Kaziniko patarimas klausytis F. Šopeno: https://www.youtube.com/watch?v=2rzTutR_4uI

“Muzika, tai didžioji sutartis su Kūrėju”

©Autorė stilistė-psichologė Natali Radkevičė

Nuotraukos iš  interneto ir “Style cards by Natali Radkevice


III dalis:

https://www.versloknyguklubas.lt/articles/koronomada-ateities-spejimas-ir-2020-m-archetipai-iii-dalis-dzokerio-archetipas/

Pasidalinkite: